poniedziałek, 24 października 2016

Jak obdarować nierozłączną parę


Każdy ma wśród znajomych lub rodziny parę, narzeczonych albo małżeństwo, których widuje się zawsze razem. Wydaje się, że są nierozerwalni, jak dwie strony monety. Awers − ona, rewers − on, molet zaś, to ich związek. Zdarza się często, że trzeba znaleźć prezent dla zapatrzonego w siebie duetu. Wybranie podarunku dla dwojga może stać się nie lada wyzwaniem.Jaki prezent dla pary wybrać?


Jeśli są to młodzi ludzie zakochani w sobie do szaleństwa. Każdą wolną chwilę spędzają ze sobą i nie mogą bez siebie żyć, chcąc ciągle dowiadywać się czegoś nowego od drugiej połowie. Romantyczna sceneria SPA podgrzeje jeszcze bardziej temperaturę ich uczuć. Karmelowy masaż dla dwojga; bulgocące, jak lawa ich uczuć jacuzzi lub degustacja czekolady we dwoje, będą spełnieniem dla każdej zapatrzonej w siebie pary.

Gdy adresatami prezentu jest dwoje ludzi ze stażem małżeńskim sięgającym kilku lub kilkunastu lat, można zafundować im atrakcje z wyższej półki. Niespodziankę z pompą adrenaliny. Tak by krew zawrzała w żyłach i przypomniała chwile, kiedy poznali się i planowali wspólną przyszłość. A później przyszło życie w kolorze „gris”. Z biegiem lat związkowi przybyło kilogramów, a uczucia pokrył popiół.

Super przygodą dla małżonków może być ucieczka z pokoju wyzwań. Gdzie wspólnie, jak dotychczas, będą musieli znaleźć wyjście z opresji. Emocje gwarantowane.

Wyśmienitym prezentem dla pary seniorów może być przedmiot, który będą mogli używać wspólnie w domu.

Piękny komplet filiżanek do kawy z podobiznami rodziców lub dziadków albo nadrukiem w formie życzeń, będzie przypominać intencje najbliższych, zawsze, kiedy po niego sięgną.
Pięknym zamysłem może być zestaw do fondue. Owoce zanurzane w gorącej czekoladzie lub fondue serowe − pyszny akcent wspólnie spędzanych weekendów na działce. Brzmi nieźle. Jeszcze lepiej smakuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz