czwartek, 7 lipca 2016

Porcelana prezentem ślubnymWybór prezentu ślubnego stanowi nieraz spore wyzwanie. Oryginalność, funkcjonalność oraz przystępność cenowa to atrybuty, na które szczególnie zwraca się uwagę podczas zakupu upominku dla nowożeńców.

Zestawy kuchenne jako prezent ślubny


     Naczynia, garnki i inne przedmioty codziennego użytku są często wybieranymi na prezenty ślubne. Mogą wydawać się nieoryginalne oraz zbyt standardowe, jednak bliższe zainteresowanie się tym tematem ukaże szereg możliwości znalezienia wśród nich unikalnego prezentu ślubnego.

Porcelanowa zastawa stołowa


     Porcelana jest szlachetnym i eleganckim tworzywem, nadającym wyjątkowy charakter wykonanych z niej przedmiotów. Z tego względu porcelanowe naczynia staną się idealnym prezentem dla pary młodej.

     Możliwość ich personalizowania poprzez umieszczenie napisów i drobnych rysunków sprawia, że porcelanowa zastawa stołowa okazuje się niebanalnym i długo używanym upominkiem ślubnym.

Wybór odpowiedniej zastawy stołowej


     Wybierając prezent ślubny należy poznać preferencje pary młodej, zastanowić się nad potrzebami nowożeńców. Jedynie dogłębne poznanie oczekiwań młodych małżonków pozwoli wybrać zastawę stołową, która wywoła ich radość i będzie im służyć przez lata.

Renomowani producenci


     Decydując się na zakup zastawy stołowej dla nowożeńców, warto zainwestować w porcelanę renomowanych marek. Ich potwierdzona jakość daje gwarancję luksusu i komfortu użytkowania, co znacząco wpłynie na zadowolenie obdarowanych małżonków.

     Warto zaznaczyć, że przejrzystość i lekkość porcelany świadczy o jej prawdziwości oraz ręcznym wykonaniu. Należy pamiętać o tym podczas wyboru produktów porcelanowych, gdyż tylko oryginalna i prawdziwa porcelana będzie stosownym pomysłem na prezent.

     Prezent w postaci zastawy stołowej stanowi wyjątkowo użyteczny i praktyczny upominek. Porcelana jest z kolei elementem, który powinien znaleźć się w każdym domu, jako podkreślenie elegancji i dobrego gustu. Z tego względu zakup porcelanowej zastawy stołowej wydaje się trafną propozycją na prezent ślubny.

2 komentarze:

  1. My dostaliśmy od mojej chrzestnej zastawę obiadową z Ćmielowa. Sami wybraliśmy jaką chcemy:) Taka elegancka zastawa to super pomysł na prezent bo potem szkoda tyle kasy wydać samemu. Moja mama do tej pory ma mały zestaw talerzy który dostała od koleżanek i wspomina "o taki zestaw dostaliśmy na prezent ślubny, tyle już lat..."

    OdpowiedzUsuń
  2. Pełny asortyment produktów Fabryki Porcelany Chodzież i Ćmielów znajdą Państwo na stronie:
    www.porcelanaisztucce.pl.
    Jak słusznie zauważyła #micuki serwis porcelanowy jako prezent ślubny pozwoli być zapamiętanym na całe życie przez obdarowaną młodą parę. Moim zdaniem nie ma lepszego prezentu. Można kupić co prawda jeszcze komplet sztućców, ale podobno noży się nie ofiaruje na prezent.

    OdpowiedzUsuń