sobota, 11 lutego 2012

Zimowa wyprzedaż w Na Moim Stole

    Dzisiaj chciałabym zaprosić Was do obejrzenia oferty sklepu Na Moim Stole, w którym znajdziecie markowe naczynia i sztućce w bardzo przystępnych cenach. Wiosenne wietrzenie magazynów czasem dobrze zrobić jest nieco wcześniej ;) Jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie coś wyjątkowego dla siebie lub dla bliskich – na prezent. Rzadko zdarza się, żeby najwyższej klasy porcelana dostępna była po tak niskich cenach, dlatego macie doskonałą okazję do uzupełnienia swoich serwisów o piękne, stylowe elementy zastawy stołowej. Zapraszam :)

    Czasem słowo wyprzedaż nie jest dobrze kojarzone. Wiele osób obawia się, że kupione na wyprzedaży przedmioty nie są pełnowartościowe. Z drugiej strony bywa również, że etykietkę promocja otrzymują produkty, których cena wcale nie różni się od ceny regularnej. W sklepie Na Moim Stole możecie porównać stare i obecne ceny wyprzedażowe – zdarza się, że różnica wynosi od 20 % do… nawet 60 %! Jednocześnie możecie być pewni, że oferowane produkty reprezentują najwyższą jakość i doskonałe wykonanie – każdy bowiem jest sygnowany marką jednego z czołowych światowych producentów garniturów stołowych. Nie lada gratka dla miłośników designerskich przedmiotów! :)

     W Na Moim Stole znajdziecie produkty zaprojektowane przez Menu, Villeroy & Boch, Blomus, Nuance, Kahla czy Auerhahn. Asortyment jest na tyle bogaty, że bez trudu skompletujecie piękny, designerski serwis obiadowy lub kawowy. Warto przyjrzeć się szczególnie kolekcji Urban Nature, New Cottage, Helianthos, Flow i New Wave – wszystkie sygnowane marką Villeroy & Boch. Wspomniane linie naczyń stołowych znane są i cenione na całym świecie.

    Zwróćcie również szczególną uwagę na naczynia dla dzieci – bo i takie znajdują się w ofercie sklepu Na Moim Stole. Najtrudniej chyba skompletować zastawę stołową dla najmłodszych, ponieważ ważny jest nie tylko jej atrakcyjny wygląd (szczególnie dla malucha!), ale również bezpieczeństwo użytkowania. Naczynia dziecięce oferowane przez Na Moim Stole spełniają najbardziej nawet zaostrzone wymogi. Jednym słowem – są stworzone specjalnie z myślą o naszych pociechach. Ich wesoły wygląd sprawi, że nawet niejadek będzie cieszył się z posiłku ;) W Na Moim Stole znajdziecie również zestawy, których piękne opakowania czynią z naczyń wspaniały pomysł na prezent dla dziecka.
    Wyprzedaż obejmuje również sztućce i akcesoria stołowe, takie jak na przykład obrusy. Macie więc okazję uzupełnić garnitur stołowy dosłownie o wszystkie niezbędne elementy. Większość sztućców po promocyjnych cenach zostało wyprodukowanych przez znaną markę Auerhahn. Użyta do tego celu stal nierdzewna jest najwyższej klasy. Bez problemu znajdziecie sztućce pasujące do klasycznych i nowoczesnych, designerskich serwisów obiadowych. Mam nadzieję, że znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego. Nawet najdrobniejszy przedmiot objęty promocją ma swój styl i niepowtarzalny urok. Ponieważ ceny są niższe niekiedy o ponad połowę, macie wspaniałą okazję do małego szaleństwa zakupowego :) A przecież porcelana stołowa i sztućce potrzebne są zawsze i nigdy ich za dużo w naszym domu :)    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz